pm3

חולמים על נוחות ועל חיים טובים? תתפלאו, אבל הכל מתחיל במנעול טביעת אצבע.

כמה פעמים קרה לכם, שהזעיקו אתכם באמצע ישיבה, לימודים או אפילו בילוי, רק בגלל שאחד הילדים שכח את המפתח שלו בבית, ועכשיו אין לו איך להיכנס הביתה? כמה פעמים הכרזתם “זאת הפעם האחרונה שאני יוצא באמצע יום עבודה לפתוח לך את הדלת!” – אבל בכל זאת מצאתם את עצמכם נכנסים לאוטו ונוסעים הביתה כי בכל זאת, הילד מחכה, וחם, וקר, או כל תירוץ שלא תתנו לעצמכם. בסופו של דבר, אף אחד מאיתנו לא מסוגל לתת לילד שלו לעמוד ולחכות ליד הדלת הנעולה, גם אם הזכרתם לו שש פעמים בבוקר לקחת את המפתח. כל המקרים האלה גורמים לעצבים, למריבות, למתחים, לתזכורות חוזרות ונשנות שכבר עולות לכולם על העצבים, ולא ממש מניבות תוצאות.

המסקנה היא אחת: את הילדים שלכם לא תצליחו לשנות, אבל את האופן בו הם יוכלו להיכנס הביתה – דווקא כן. מנעול טביעת אצבע הוא מנעול מהדור החדש, שמאפשר להיכנס הביתה באמצעות הקלקת קוד או טביעת אצבע, ולא מצריך מדיירי הבית להיסחב עם מפתחות. אחרי שתתקינו אותו, פשוט לא תבינו איך חייתם לפני זה עם מפתחות בשיטה הישנה – וגם תיהנו משיפור התקשורת והיחסים עם הילדים, מיעוט מתחים ויכולת להתרכז כראוי בעיסוקים שלכם, מבלי לחשוב אם הילד לקח או לא לקח מפתח. אגב, לא רק דיירי הבית הקבועים יהנו מכניסה קלה הביתה. גם החייל בצבא שמגיע אחת לחודש ופתאום קיבל אפטר, יוכל להיכנס מבלי לחכות לכם, גם הסבתא שהחליטה לקפוץ עם עוגה טעימה תוכל לחכות לכם כבר בתוך הבית, ואפילו העוזרת תוכל להיכנס בעזרת קוד, שאותו תוכלו לשנות, או להקפיא לכמה שעות בלבד.

רוצים לעבור לשיטת המנעול החכם, אבל מעדיפים לחכות לשיפוצים שאתם מתכננים מתישהו? אין שום צורך לחכות. ההחלפה בין המנעול הישן ומנעול טביעת אצבע לא מחייבת להתבצע רק במסגרת שיפוצים או החלפת דלתות. מדובר בתהליך פשוט ומהיר, שמאפשר לכם לשדרג את רמת החייים שלכם ושל הסביבה הקרובה אליכם בכמה רמות, ועדיף לכם להיכנס לשיפוצים דווקא אחרי שעשיתם מנעול טביעת אצבע, כדי שהשיפוצניקים יוכלו לקבל קוד יומי להיכנס לביתכם ולא תצטרכו לשבת בבית ולחכות להם.

150 אופציות לזיהוי טביעת אצבע

המנעול בשיטת טביעת אצבע, יכול לזהות עד מאה חמישים טביעות אצבע, ועד שבעים וחמישה קודים שניתן להחליף – גם מרחוק. כל בני המשפחה יכולים להטביע את טביעות האצבע שלהם (או אצבעות) כדי שהמנעול החכם יזהה אותם, ואפשר גם להכניס טביעות אצבעות של בני משפחה רחוקים יותר. היתרון הגדול הוא, שאלא אם הילד ישכח את האצבעות שלו בבית הספר, הוא לא ייתקל אף פעם בבעיות כניסה לבית. תחשבו על כל המקרים בהם הילד לא לקח מפתח, כי הייתם אמורים להישאר בבית – אבל פתאום הייתם צריכים לצאת, וחיפשתם פתרונות כמו השארת המפתח לשכנים או בארון חשמל. עם מנעול טביעת אצבע לא תהיה לכם בעיה, ולא תצטרכו להיתקע בבית או לסכן את בטיחותכם בהשארת המפתח במקום אחר.

75 קודים אפשריים שניתן להחליף גם מרחוק

בנוסף לשיטת הכניסה באמצעות טביעות אצבעות, יש למנעול שבעים וחמישה קודים שונים, שאותן ניתן לקדד, להחליף, לשנות או להקפיא: כך למשל, אתם יכולים, מהעבודה, לשנות את הקוד כניסה לבית כדי שהעוזרת תוכל להיכנס (מבלי שתצטרכו לחכות לה בבית), ולתכנת מראש את הקוד כך שיהיה רלוונטי רק לכמה שעות – עד שהעוזרת, השיפוצניק או כל איש מקצוע אחר שהיה צריך לבקר בביתכם, יסיים את עבודתו וייצא. באופן כזה גם אם העוזרת / האינסטלטור או השיפוצניק יעבירו את הקוד שלכם לאדם אחר, לא יהיה לו מה לעשות עם זה. הקוד כבר לא יפתח לו שום דלת. תחשבו כמה זה נוח, אם בני משפחה או חברים מגיעים לבקר אתכם, ואתם תקועים בפקק או בעבודה. אתם יכולים לתת להם את קוד הכניסה, או לתכנת קוד זמני כדי שיוכלו להיכנס אליכם – ולאחר מכן להחזיר לקוד הקודם.

בטיחות לפני הכל

יתרונותיו של המנעול החכם, שהוא לא רק מקל באופן משמעותי על החיים שלנו, הוא גם בטיחותי מאד. מעבר לכך שהוא מתלבש על מערכת הנעילה הקיימת שלכם, יש לו יתרון שאי אפשר לאבד אותו, ואי אפשר לשכפל אותו.

לקבלת הטבה מיוחדת השאירו פרטים

דילוג לתוכן