handygallery10

איזה סוד מסתירה הדלת של הבוס שלכם?

הבוס שלכם החליף את דלתות הפנים בארגון, ועל הדלת הנאה של חדרו מתנוסס פתאום מנעול מהודר, שנראה לכם שונה ממנעולים אחרים? כנראה שיש משהו שאתם לא יודעים לגבי הבוס שלכם. קודם כל, הוא הרבה יותר מתוחכם ממה שאתם חושבים, ודבר שני, אם תנסו להיכנס למשרד שלו, תגלו שהכניסה מותנית בכמה דברים שאתם פשוט לא מסוגלים לספק, כמו טביעת אצבע או אפליקציה שפתחת את הדלת באמצעות Bluetooth. האם זה מייתר לחלוטין את המפתחות, איך זה עובד – והאם המחיר של מנעול כזה הוא מעבר להישג ידם של משרדים קטנים?

מנעול למשרד – לדלת חיצונית

המשרדים שלכם מאכלסים את כל החיים של העסק שלכם. מעבר לציוד היקר שאפשר לגנוב בקלות כמו טאבלטים, מחשבים, מסכים, סמארטפונים ועוד – במשרד מאוכלסים כל המסמכים, החוזים והניירת החשובים כל כך, שאתם רוצים לשמור היטב במגירות השולחן ובמחשבים שלכם, מבלי שאף אחד יציץ ויראה. גנבים ופורצים אקראיים הם לא תמיד הפחד העיקרי של מנהלים: לפעמים החשש הוא דווקא מגורמים מתחרים, שרוצים לפרוץ למשרדים שלכם במטרה לקרוא את התוכנית שלכם לפרזנטציה חשובה, המסמכים שהכנתם למכרז, התכתבויות עם גורמים משותפים, המשכורות שאתם משלמים לעובדים שלכם – ועוד.

זו הסיבה שמנגנון הנעילה של המשרדים שלכם חשוב מאין כמוהו. הוא מהווה את שומר הסף ששומר על החיים של העסק שלכם, ולכן אתם לא יכולים להתפשר על מערכת נעילה פשוטה. מנעול למשרד איננו יכול להיות פשוט כמו זה שאתם נועלים אתו את האופניים, אלא מערכת שלמה וחכמה שמסננת את הכניסה למשרד באמצעים ביומטריים או קודיים, שיכולה להפיק דוח כניסה ושניתנת להפעלה גם מרחוק. מנעול ביומטרי הוא מנעול הפועל בשיטת טביעת אצבע, או זיהוי קולי, ולכן מייתר לחלוטין את הצורך במפתח. (טביעת אצבע היא שיטה עדיפה, כי זיהוי קולי עלול להיות מושפע מצרידות, מטון שונה, מעצבנות, משינויים הורמונליים ועוד, והעובד לא יוכל להיכנס למשרד למרות שהוא בעל הרשאה). במנעול טביעת אצבע ניתן לתכנת מעל מאה טביעות אצבע, לפי מספר העובדים, והוא מאפשר רק לבעלי הרשאה שטביעת האצבע שלהם הוכנסה מבעוד מועד להיכנס למשרד. אם עובד עוזב, אפשר למחוק את ההרשאה שלו, מבלי לחשוש שהוא שיכפל את המפתח (כי כאמור אין מפתחות). העובד יכול להגיע בכל שעה למשרד, ולצאת בכל שעה, מבלי שהוא יצטרך להזעיק את מנהל המשרד או את העובד היחיד שמחזיק במפתחות למשרד. מצד שני, למנהלים יש אפשרות לתכנת כך, שבשעות מסויימות לא יהיה ניתן להיכנס למשרד (אם זה רצונם).

מנעול הפועל בשיטת קודן, הוא מנעול עם לוח מספרים, וכל מי שיודע את הקומבינציה יכול להיכנס. זה נוח מאד, במיוחד אם הארגון כולל הרבה מאד עובדים, או אם הוא נוהג להעסיק עובדים זמניים, שאין טעם להכניס את טביעת האצבע שלהם למאגר. אם הקוד ניתן לשנות, ומעבר לכך, ניתן אפילו לתכנת אותו לימים ושעות ספציפיים, כך שאדם שמגיע בימים מסוימים, לא יוכל להיכנס עם הקוד שברשותו בימים אחרים.

מנעול חכם הוא מנעול הפועל בשיטת Bluetooth. אתם מצמידים את הסמארטפון לדלת, והיא נפתחת. היתרון של מנעול זה, שאם מישהו שאינו קשור לארגון צריך להיכנס למשרד, אפשר לשלוח לו בוואצאפ קוד זמני שאותו הוא מעביר ב Bluetooth לדלת ונכנס פנימה.

מנעול למשרד – לדלתות פנימיות

גם בתוך המשרדים עצמם, כדאי לכם להצטייד במנעול חכם שנועל את דלתות החדרים במשרד, ללא צורך במפתח. שיטה זו נקראת ידית טביעת אצבע, והיא נפתחת רק כשבעל הרשאת טביעת האצבע מניח את האצבע שלו בידית. במקרה כזה יש לכם מאגר של כמה עשרות טביעות אצבע מתחלפות, ושתי טביעות אצבע קבועות של מנהלי החברה. זה חוסך לעובדים להסתובב בתוך המשרדים עם מפתחות.

המחיר של מנעול למשרד– שווה לכל כיס

אומנם מנעול חכם למשרד משדר עוצמה וכוח, אבל מחירו אינו גבוה, והוא בהחלט מתאים גם למשרדים קטנים, שרוצים לשלב בטיחות ואבטחה של המשרדים, עם נוחות של כניסה למתחם ללא מפתחות. בסופו של דבר, כל מפתח, מתוחכם ככל שיהיה, ניתן לשכפול, והדבר האחרון שאתה רוצה, זה שלמתחרים שלך יהיה מפתח למשרד שלך.

לקבלת הטבה מיוחדת השאירו פרטים

דילוג לתוכן