finger-2081169_1280

למה הישראלים אוהבים סרטי ריגול אמריקאיים?

זוכרים את הסצינות מסרטים אמריקאיים, בהן כוכבי הקולנוע נכנסו למשרדי הפנטגון על ידי זיהוי אצבע? נכון שמאד התרשמנו? זה נראה לנו כמו שיא הטכנולוגיה, שלא לדבר על כך שזו תמיד נתפסה אצלנו, בצדק, כמו שיטה מאד בטיחותית לשמור שאף אורח לא רצוי לא ייכנס למתחם: בניגוד למפתח שאפשר לשכפל, טביעת אצבע אי אפשר להעתיק – ולכן אף אחד פשוט לא יכול להיכנס ללא אישור של בעל המתחם. שיטה זו נקראת מנעול ביומטרי, ולא מעט מתקנים עם סיווג בטחוני גבוה משתמשים בה, כשרק עובדים נבחרים מקבלים הרשאה ונכנסים על ידי הטבעה של האצבע שלהם במנעול. לאחרונה המנעול הביומטרי מככב גם בבתים פרטיים ובדירות של אזרחים "מן השורה". הסיבה לכך, מחיר סביר לחלוטין ובטיחות גבוהה מאד. מעבר לכל אלה, יש למנעול ביומטרי הרבה מאד יתרונות נוספים:

מנעול ביומטרי מאפשר לכם לתכנת כניסה זמנית של אנשים ואורחים לביתכם

אם אתם מעסיקים אנשי מקצוע כרגע בביתכם, למשל אם יש לכם מזכירה, מנקה או שיפוצניקים, אתם לא חייבים להישאר בבית ולחכות להם. המנעול הביומטרי מאפשר לכם להכניס קוד זמני, ולאפשר לעובדים להיכנס באמצעות הקוד הזמני. אם יש לכם עובדים שמגיעים בימים קבועים, אתם יכולים לתכנת את הקוד כך שיפעל רק בימים מסוימים בשעות מסוימות. כלומר, אם אותו איש מקצוע ינסה להיכנס לביתכם עם הקוד ביום אחר, או בשעה אחרת, הוא לא יצליח.

מנעול ביומטרי חוסך את הצורך בנשיאת מפתחות

כולנו מאבדים מפתחות, זה אנושי. אבל כשהילד מאבד את המפתח שלו ומאלץ אותנו לצאת מהעבודה במיוחד כדי לפתוח לו את הדלת, או כשאנחנו מאבדים את המפתח, לא יכולים להיכנס הביתה וצריכים לקרוא לפורץ – פה המפתח הופך לנטל. בנוסף, כשמפתח הולך לאיבוד, נוספים לחיינו חששות, שאולי מישהו מצא אותו ויפרוץ אלינו הביתה, או שנצטרך לשכפל את המפתח ואנו לא יודעים איפה המאסטר שלו. בכל פעם שאנו לוקחים את האוטו לשטיפה, אנו צריכים להפריד את המפתח של הבית, כדי שאנשי השטיפה לא ישכפלו אותו (לא שהם יעשו את זה בהכרח, זה פשוט חשש ידוע של לקוחות שטיפת המכוניות). אם מישהו צריך להיכנס אלינו הביתה, אפילו בשביל לעשות לנו טובה כמו לבדוק שכיבינו את התנור או כדי לתת לחתולה מים ביום שרבי – אין לו שום אפשרות לעשות זאת, אלא אם נתנו לו מפתח מראש – מה שאנחנו אף פעם לא עושים כי כולנו תמיד במחסור מפתחות קבוע, בשל איבודי מפתח. מנעול ביומטרי מאפשר לנו לתת גישה לכל אחד שאנו רוצים שייכנס הביתה, באמצעות קוד זמני, וחוסך גם את כל הדרמות של איבודי מפתח ושיכחה שלו בבית: הילדים חזורים הביתה ממוסדות החינוך, מניחים אצבע לזיהוי, ונכנסים. הם לא צריכים לזכור שום דבר, או לקחת איתם.

מנעול ביומטרי הוא הפתרון גם להורים מזדקנים שנשארו לבד בדירה

כשההורים שלנו מזדקנים או נותרים לבדם בדירה, טבעי שנחשוש מסיטואציה בה יקרה להם משהו, והם לא יוכלו לגשת לדלת לפתוח לנו, או שנרצה להיכנס כדי לבדוק מה שלומם, אבל הם לא ישמעו אותנו. גם אם יש לנו מפתח לביתם, מי מבטיח שהם לא ישאירו את המפתח בתוך הדלת, ולא נצליח להיכנס? מנעול ביומטרי פותר את כל הבעיות האלה! יש לנו תמיד גישה להיכנס לביתם של הורינו. גם במקרה שאנו לא נמצאים בקרבת מקום ומתעורר בנו חשש שמשהו לא טוב קרה להם, אנו יכולים לבקש משכן או חבר שגר בקרבת מקום שייכנס, לתת לו קוד זמני לכניסה לדלת, ולחכות לדיווח שלו. המנעול הביומטרי הוא הפתרון החדשני, הנוח והיעיל ביותר עבור כולם, אלה שצריכים עזרה, אלה שנותנים עזרה, וגם אלה שסתם צריכים להיכנס הביתה, ואין להם מפתח.

מנעול ביומטרי נותן לכם דוח מדויק מי נכנס ומתי נכנס

המנגנון החכם של מנעול ביומטרי מאפשר לכם להוציא דוחות לגבי מי נכנס אליכם, מתי נכנס ועוד. הדוח הזה חשוב במיוחד לבעלי עסקים, שיכולים לנטר כך את שעות הכניסה המדויקות של עובדיהם.

מנעול ביומטרי "מתלבש" על כל דלת ועל מנגנוני נעילה קיימים

מעוניינים להרכיב מנעול ביומטרי על דלת המשרד, המפעל, אולם התצוגה או הבית שלכם? אין צורך להחליף את כל הדלת. המנעול "מתלבש" על הדלת הקיימת וכל התהליך מתבצע במהירות וללא שום בלגן ולכלוך.

לקבלת הטבה מיוחדת השאירו פרטים

דילוג לתוכן