מנעול קודן של אילוק הוא הפתרון המושלם לדלת הכניסה של הבית שלך. הקודן של אילוק מאפשר לך ולבני משפחתך לנעול ולפתוח את הבית על ידי הקשת קוד אישי בן 6 ספרות ולמעשה לייתר לחלוטין את הצורך במפתח. הקודן של אילוק נועל נעילה מלאה של כל הבריחים הקיימים בדלת ולכן תוכל להסתובב ללא מפתח בכלל.

מעול קודן לדלת כניסה לבית

במשפחה ממוצעת של 4-5 נפשות, ישנם לפחות בין 5-10 מפתחות לדלת הכניסה, אם זה לכל אחד מדיירי הבית, לסבא ולסבתא, לעוזרת בית, לבייסיטר, אצל השכנה וכו'. ריבוי המפתחות מגביר את הסיכון לאובדן מפתח מה שיוביל להחלפת צילינדר ולשכפול 5-10 מפתחות חדשים, המון כסף!!! עם מנעול קודן אילוק ההשקעה היא חד פעמית וכל עניין הצילינדר ושיכפול המפתחות הוא נחלת העבר. יותר לא תצטרכו להשאיר מפתחות אצל אף אחד, סבא וסבתא הגיעו לביקור ואתם לא בבית הם יוכלו להיכנס באמצעות הקוד האישי שהכנסתם למנעול מבעוד מועד ובכמה שניות בודדות. אין יותר להשאיר מפתח מתחת לשטיח או בארון חשמל ובכל מיני מקומות אחרים שידועים לכל פורץ מתחיל.

מעול קודן לדלת כניסה לבית

הקודן של אילוק אידאלי לילדים בחופשה שרוצים ללכת לים, לבריכה, לחבר או לכל מקום אחר, ולא רוצים לקחת מפתח. בני הבית יכולים לצאת ולהיכנס תמיד ללא תלות במפתח וללא כל תלות באף אחד.

מעול קודן לדלת כניסה לבית

הקודן של אילוק מעניק לכם שליטה מי יכנס ומי לא בכמה שניות תוכלו להוסיף קודים אישיים וגם להסיר קודים במידה הצורך, ולא תצטרכו לבקש חזרה את המפתח או לדאוג האם שוכפל עוד מפתח. הקודן של אילוק מאפשר לתת למנקה קוד משלו, לבני הבית קוד משלהם וכו' וכן ניתן להחליף את הקוד באופן ספציפי מבלי לשנות לשאר המורשים את הקוד שלהם, והכל בשליטה של בעל הבית.

יתרונות קודן אילוק:
  • מתאים לכל סוגי דלתות הרב בריחיות ודלתות העץ.
  • עד 200 קודים שונים
  • התקנה קלה ופשוטה וניתן להעביר מדלת לדלת במעבר דירה או בהחלפת דלת.
  • חסכוני-לא עוד שכפולי מפתחות והחלפות צילינדרים.
  • קל ונוח לתפעול ולשימוש
  • מתאים לילדים
  • מתאים לשומרי שבת ובאישור מכון "צמת"