לאחרונה, ניתן להבחין בעלייה משמעותית בהשכרת דירות AIRBNB, תופעה חדשה זו חוללה מהפיכה שלמה בתעשיית החופשים והנופשים. דירות AIRBNB נותנת לנופשים תמורה גדולה עבור הכסף שהם משלמים, לעומת בית מלון בו התשלום יהיה הרבה יותר גבוה.

מנעול קודן לדירות Airbnb

עם זאת השכרת דירה ב-AIRBNB, יכולה להיות קצת מסובכת עבור תייר שמגיע בפעם הראשונה לארץ זרה ואינו דובר השפה וכשלא כמו במלון בדירות אין קבלה אשר תקבל את פני האורח, לכן חשוב שהכניסה של האורח תהיה חלקה ונעימה. הקודן של אילוק קל לשימוש ומתאים לדוברי כל השפות: רק להקיש קוד –וזהו! מנעול הקודן של אילוק ייתן לאורח תחושת ביטחון והנאה שכן האורח יוכל להגיע לדירה בכל שעה שיחפוץ ובעל הדירה לא יצטרך לחכות לו בשעות לא נוחות או להיות תלוי בפגישה עם האורח בכניסתו וביציאתו מהדירה. כל מה שבעל הבית יצטרך לעשות הוא לתת מבעוד ממועד את הקוד האישי לאורח על מנת שיוכל להיכנס ובעת סיום שהותו של האורח למחוק את הקוד שניתן להזין קוד חדש לאורח הבא.

מנעול קודן לדירות Airbnb

בקודן של אילוק ניתן להזין עד 200 קודים שונים שיעבדו במקביל ולכן בעל הדירה יוכל להקצות לכל בעל תפקיד קוד אישי שלו ותמיד יוכל לשלוט על כל הקודים באמצעות קוד מאסטר שיהיה שייך רק לבעל הבית.

יתרונות קודן אילוק:
  • ניתן להתקין על כל דלת קיימת ללא צורך בהכנה מראש.
  • המשכיר לא צריך לחכות להגעתו של השוכר ולפגוש אותו בעזיבתו.
  • חיסכון בעלויות למשכיר (לא עוד שיכפול מפתחות והחלפות צילינדרים).
  • מתאים לשומרי שבת.
  • קל ונוח לתפעול.
  • שרות לקוחות 24/7 ב-1700-70-70-41
לא עוד לחפש מפתחות לחלק מפתחות ולהיות תלוי באורח שיחזיר את המפתח. שיכול מפתחות החלפות צילינדר הם נחלת העבר. היתרון בקודן אילוק הוא שבאמצעות הקוד האישי האורח נועל נעילה מלאה כולל הבריחים של הדלת וכך מעלה את רמת הבטיחות. הקודן של אילוק מתאים גם לשומרי שבת ובאישור מכון "צמת".