השכרת דירה לטווח קצר, מאפשרת חופשה בסטנדרטים גבוהים יותר מחדר במלון ועל כל יש חשיבות לכל פרט ופרט בה. דירה להשכרה לטווח קצר מעניקה תנאים מפנקים כמו מיטה נוחה ונעימה חדר רחצה מפואר נוח וגדול ולכן מנעול הקודן של אילוק ישלים לאורח את החוויה בשהותו.

מנעול קודן לדירות להשכרה לטווח קצר

מנעול הקודן של אילוק מאפשר לאורח בהגעתו לאחר מסע ארוך להיכנס ישר לדירה באמצעות קוד אישי אותו קיבל מבעל הדירה קודם לכן, הוא לא יצטרך לפגוש אף אחד או לחכות למישהו שיעביר לו את המפתח כמו פעם. גם אם האורח מגיע בשעת לילה מאוחרת, הוא יוכל להיכנס ישירות לדירה מבלי להיות תלוי באף אחד. בנוסף, האורח לא צריך להיסחב עם המפתח לשום מקום ויכול ללכת בחופשיות לים, לבריכה וכל מקום מבלי לדאוג לאבד את המפתח.

משכיר הדירה נהנה אף הוא מהשדרוג של מנעול הקודן, הוא לא צריך לדאוג אם האורח איבד את המפתח או אולי המפתח נגנב ואז יש להחליף את הצילינדר לשכפל שוב מפתחות ובמקרה הגרוע לפרוץ את הדלת עליות גבוהות מאוד ולא נחוצות. ברגע שבעל הדירה בוחר במנעול הקודן של אילוק כל אלו נחלת העבר, ובכך חוסך בעל הדירה אלפי שקלים. הקודן של אילוק מאפשר דיסקטריות מלאה של האורח הקוד יימסר טלפונית לאורח ובעת סיום תקופת השהייה בעל הדירה יבטל את הקוד ויזין קוד חדש לאורח הבא.