לאוניברסיטאות ומוסדות להשכלה גבוהה, יש צורך אדיר במנעול ללא מפתח בגלל כמות האנשים הגדולה שצריכה להיכנס כל יום לכיתות, למעבדות, לחדרי סגל וכו'. כמות האנשים כ"כ גדולה עד ששכפולי המפתחות הופכים להיות הוצאה כלכלית גבוהה מאוד ובייחוד אם נאבד מפתח צריך גם להחליף צילינדר וגם לשכפל מפתחות חדשים. מעבר לפן הכלכלי היקר, במידה ואדם צריך להיכנס לחדר מסוים מכל סיבה שהיא ורמת הדחיפות היא גבוהה, אבל אין עליו את המפתח, פה מתחילה הבעיה הגדולה, צריך לאתר מפתח ועד שהבנאדם עם המפתח יגיע יכול להיות שעות זה הופך את הכל למסורבל, לא נגיש ומאוד בעייתי.

מנעול קודן לאוניברסיטאות

הקודן של אילוק פותר את כל הבעיות הללו אין יותר מפתחות אז החלפת הצילינדרים ושכפולי המפתחות הם נחלת העבר. בכל רגע נתון יכול כל אדם שיש לו הרשאה לפתוח את הדלת. יותר לא צריך לחכות לאף אחד שיגיע לפתוח את הדלת.

הקודן של אילוק מכיל עד 200 קודים שונים, ניתן להוסיף ולהסיר קודים לפי הצורך וזה נעשה בפעולה קלה ופשוטה. מנעול קודן של אילוק מאפשר לסגל ולסטודנטים להיכנס לחדרים מבלי מפתחות. הקודן של אילוק מתאים כאמור למגוון שימושים במוסד: לדלת הראשית, לדלתות של משרדים ספציפיים, לחדרים, אולמות, חדרי סגל בכירים, חדרי סטודנטים וכו' לדוגמא: עם הקודן של אילוק אפשר לתת לאנשים שונים קודים שונים ובכך לשלוט באופן מוחלט למי ניתן אישור כניסה ולמי לא. למנקים יהיה קוד משלהם, לעובד קוד משלו, לאנשי האחזקה קוד משלהם וכדומה, והכל בשליטה של האחראי.

יתרונות קודן אילוק:
  • התקנה קלה ופשוטה.
  • ידידותי ונוח למשתמש
  • עד 200 קודים שונים
  • חיסכון כלכלי- שכפול מפתחות והחלפת צילינדרים הם נחלת העבר.
  • ניתן להתקין על דלתות קיימות.
  • נמקור מתח- ניזון מ-4 סוללות AA רגילות.